SUPERBEE – TWORZĄC LEPSZE PSZCZOŁY DLA PSZCZELARZY PDF Print E-mail

WITAMY NA STRONACH  SUPERBEE

Jesteśmy zawodowymi pszczelarzami I hodowcami pszczόł I operujemy hodowlę matek pszczelich na Cyprze I Kreċie. Specializujemy sie w hodowli matek wysokiej jakośći dla uźytku amatorόw I rόwnieź pszczelarzy zawodowych I pół zawodowych. Nasze matki hodowlane pochodzą z najlepszego materiału genetycznego dostępnego w Europie I staramy się zapewnić  źe nasze matki będą najwyźszej jakośċi pod względami  genetycznymi I zarόwno uźytkowymi. Nasza uwaga do detalii zapewni źe Superbee  matki będą wlaśćiwym wyborem źeby  wasze pszczelarstwo było przyjemne i korzystne.

Uźywamy zasady teorii I selekcjii Buckfast w hodowaniu naszych pszczόł i na skutek tego mamy doskonały gatunek pszczόł ktόre są przyjemne w uźytku -  łagodne, mało rojliwe, tworzące duźe rodźiny lecz oszczędne w spoźytku zapasόw i oczywiśćie  bardzo wydajne.  Przeprowadzamy regularne prόby źeby utrzymaċ odpornośċ do chorόb pszczelich.

 

Nasze pszczoły nie naleźą do szczegόlnej rasy lub pod-rasy poniewaź my uźywamy materiał genetyczny z rόźnych źrόdeł źeby dodaċ ich valory cenne do naszych pszczόł ktόre są genetycznie stałe.  Uźywamy nazwę  Superbee (tzn SuperPszczoła)  poniewaź niektόry nasz materiał nie pochodźi z Buckfast więc uwaźamy  źe byłoby mylne źeby wciąź utrzymywaċ nazwę Buckfast.

Nasze matki są dostępne od pόźnego Marca do Grudnia ale poniewaź wymaganie znacznie przewyźsza dostawę jest bardzo istotne  źeby stawiać zamόwienia wcześnie, źeby  ulec zawodu. Matki są wysłane w klateczkach plastykowych JzBz wraz z 7mioro pszczołamy do opieki nad nimi wċiągu podrόźy. Wszystkie matki mają co najmniej jeden mieśiąc w wieku, i były poprzednio sprawdzone w ulikach weselnych.

Pełne instrukcje jak wprowadzaċ nowe matki są wysłane wraz  z potwierdzeniem  zamόwienia.

O szczegόły cen I dalszą informację proszę wysłaċ email do:  Roger White  This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it  

 


© 2012 All Rights Reserved